Strona: Habilitacja z matematyki w Zakładzie Modelowania Matematycznego / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Habilitacja z matematyki w Zakładzie Modelowania Matematycznego

2016-11-28

W dniu 23 listopada b.r. Rada Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego nadała dr.  Wojciechowi Jabłońskiemu stopień doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka.

Członkowie Rady Wydziału po zapoznaniu się z dokumentacją dotyczącą postępowania habilitacyjnego stwierdzili, że  „dorobek naukowy dr. Wojciecha Jabłońskiego jest obszernym, ważnym i znacznym wkładem do teorii iteracji , równań funkcyjnych i układów dynamicznych”. Panu  dr. hab. Wojciechowi Jabłońskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej!