Strona: Nagrody Rektora dla pracowników WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nagrody Rektora dla pracowników WMiFS

2016-12-16

15 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej. JM Rektor przyznał nauczycielom akademickim Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne oraz za całokształt dorobku za 2015 r. Wsród wyróżnionych znaleźli się również pracownicy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Indywidualne nagrody II stopnia za osiągnięcia naukowe otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Vitalii Dugaev,
  • dr Eliza Jabłońska
  • dr hab. Wojciech Jabłoński.

Indywidualne nagrody III stopnia otrzymali:

• dr Andrzej Bąk,
  • dr Dorota Jakubczyk,
  • dr inż. Gaweł Żyła,
  • dr Grzegorz Sroka,
  • dr Anetta Szynal-Liana.

Nagrody zespołowe III stopnia:

• zespół I: dr hab. Czesław Jasiukiewicz prof. PRz, dr Sławomir Wolski, oraz dr inż. Mariusz Trybus,
  • zespół II: dr hab. Tomasz Więcek prof PRz, dr Tadeusz Jasiński oraz dr Jan Mamczur,
  • zespół III: dr Małgorzata Wołowiec Musiał, dr Liliana Rybarska Rusinek.

Ponadto 6 najlepszym absolwentom uczelni wręczono medale „Primus Inter Pares”, które ufundowała Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej. Wśród nagrodzonych znalazła się absolwentka naszego wydziału pani Aleksandra Grzesik