Osiągnięcia studentów

Sportowe sukcesy naszych studentów

red. Andrzej Bąk

Z satysfakcją informujemy, że studentka ostatniego roku matematyki z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Patrycja Pyrzak wywalczyła mistrzostwo Polski w skokach do wody z trampoliny 1m w kategorii open kobiet. Letnie Mistrzostwa Polski w skokach do wody odbywały się w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2016 r.

Sukces zawodniczki ZKS Stal Rzeszów był dla niej tym ważniejszy, że Patrycja kończy obecnie studia w naszej uczelni i karierę zawodniczą. Serdeczne gratulacje!

Wyjazdy studyjne Studentów WMiFS

red. Andrzej Bąk

Najlepsi studenci trzeciego roku studiów I stopnia na kierunku matematyka mieli możliwość wzięcia udziału w wyjazdach studyjnych na uczelnie angielskie i hiszpańskie. Wyjazdy organizowane były w ramach projektu "Zwiększenie liczby absolwentów kierunku Matematyka na Politechnice Rzeszowskiej".

Naszych studentów gościły: Uniwersytet Coventry, uczelnia ciesząca się tytułem jednej z najnowocześniejszych brytyjskich szkół wyższych a także ośrodki hiszpańskie: Politechnika oraz Uniwersytet w Walencji.