Strona: Profesor Mikhail Kovalevsky z Charkowa gościem na seminarium w WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Profesor Mikhail Kovalevsky z Charkowa gościem na seminarium w WMiFS

2016-12-05

Na połączonym seminarium Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznejoraz Zakładu Optyki Stosowanej w dniu 24 listopada 2016r referat wygłosił Prof. Mikhail Kovalevsky z Charkowa (Kharkov Institute of Physics and Technology ). Wykład zatytułowany “Classification of magnetic and superfluid equilibrium states in a spin s=1 systems” dotyczył aspektów fizyki teoretycznej w zakresie stanów równowagowych układów spinowych.