Strona: Uczniowie I liceum w Rzeszowie w studenckich laboratoriach / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Uczniowie I liceum w Rzeszowie w studenckich laboratoriach

2016-12-05

W piątek 2-grudnia 2016 r uczniowie I-go liceum pod opieką mgr A. Błahut gościli w laboratoriach Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej.

Uczniowie zainteresowani fizyką w ramach koła zainteresowań mieli możliwość przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów dostępnych na co dzień tylko studentom Politechniki. Takie wizyty pozwolą na współpracę pomiędzy naszym Wydziałem a szkołami regionu i pozwolą na zapoznanie się najlepszych uczniów szkół średnich z Politechniką Rzeszowską.