Strona: Promocje doktorskie i wręczenie medali dla pracowników WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Promocje doktorskie i wręczenie medali dla pracowników WMiFS

2024-01-08
, red.  Urszula Bednarz
Uroczysty Senat

W dniu 21.12.2023 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu. Podczas niego miały miejsce promocje habilitacyjne i doktorskie oraz zostały wręczone odznaczenia państwowe.

Z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej stopień doktora w dyscyplinie inżynieria mechaniczna uzyskali:

• dr inż. Dawid Jaworski z Zakładu Modelowania Matematycznego
  • dr inż. Wiesław Szaj z Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczony został prof. dr hab. inż. Vitalii Dugaev z Katedry Fizyki i Inżynierii Medycznej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!